Adana baloncu

adanabalonculuk

Adana baloncu sitemiz üzerinden alt kısımdaki ürün ve malzemeleri , balon ile ilgili tüm organizasyon hizmetlerini en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

adana-balon-organizasyonu

TÜRKİYE BALON ORGANİZASYONU VE PARTİ MALZEMESİ SATIŞI.

Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı için firmamızdan en modern en güncel ürünlerin hizmetini en uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı için sizlere en uygun ucuz fiyat teklifini firma sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.BALON SATIŞI , İŞYERİ BALON SÜSLEMESİ , FLY TÜP , BASKILI LOGOLU BALON , UÇAN BALON SATIŞI , DİLEK BALONU , HAVAİ FİŞEK SATIŞ ŞUBELERİMİZBalon organizasyon , Parti malzemesi satışı İrtibat için kurumsal hattımız ; 444 0 209 ve 444 2 795Ankara Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı ANKARA 0-312-3622218İzmir Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı İZMİR 0-232-4418814İstanbul Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı
İSTANBUL 0-216-3860018 ANADOLU YAKASIİstanbul Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı
İSTANBUL 0-212 2111508 AVRUPA YAKASIGaziantep Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı GAZİANTEP 0-342-2206545
Kayseri Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı KAYSERİ 0-352-2431189
Antalya Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı ANTALYA 0-242-2410889
Eskişehir Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı ESKİŞEHİR 0-222-2203029
Konya Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı KONYA 0-332-2384124
Bursa Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı BURSA 0-224-2502252
Samsun Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı SAMSUN 0-362-4357124
Kocaeli Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı KOCAELİ 0-262-3315989
Adana Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı ADANA 0-322-3590264
Mersin Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı MERSİN 0-324-2312492Cep telefonu irtibat bilgilerimiz ;TURKCELL 0-537-510-96-18VODAFONE 0-544-929-08-35AVEA 0-505-394-29-32Balon ile ilgili Her türlü soru ve düşünceleriniz için E mail ;[email protected]Web ; www.adanabalon.comBalon hizmeti yaptığımız konular alt kısımda verilmiştir.Balon süslemesi * Uçan balon * Balon demeti * Zincir balon * Helyum Gazı * Balon Gazı * Balon Malzemesi * Dökme Balon * Balon yağmuru * Uçan balon bırakma * Kalp balon * Nazar boncuğu balon * Zeplin balon * Jumbo balon * Baskılı balon * Baskısız balon * Logo baskılı balon * Küre balon * Balon pompası * Balon komresörü * Bayrak süsleme * Balon yazı yazma * Bebek odası süsleme * Hastane bebek odası süsleme * Dilek Feneri satışı * Dilek balonu * Gökyüzü feneri * Gökyüzü Balonu * Uçan balon satışı * Balon süsleme * Balon dekoru * Uçan balon gösterisi * Balon imalatı * Punch balon satışı * Balon Organizasyon * Logo baskılı balon * Toptan balon satışı * Zincir Balon Süslemesi * Zeplin Balon Süslemesi * Punch balon satışı * Uçan balon satışı * Yer Reklam Balonları * Flytube Reklam Balonları * Kanatlı Zeplin * Küre Zeplin * Kumandalı Zeplin * Folyo balon satışı * Balon Makinası * Balon Şişirme Makinası * Balon Kompresörü * Balon Şişirme Pompası * Balon Çubuğu * Air Swimmers uçan balık * Nazar boncuğu balon * Papatya balon * Zincir balon * Yürüme Yolu * Yol Takı balon * Yer Balonları * Şişme Oyun Parkı * Şişme maskot adam * Sütun balon * Metalik balon * Lol balon * Kutlama balonları * Kup Çubuk * Kapı Takı * Kalp balon * Hi Float * Fiyonk balon * El Pompası * Çaça balonNot ; Balon organizasyon , Parti malzemesi satışı hizmeti dışında diğer balon ürünleri için sağ üst köşede arama çubuğuna balon ile ilgili yapmak istediğiniz ürünleri yazarak görsellere ulaşabilirsiniz.adana-balon-ucan-baloncu-balon-organizasyon-firmasiAdana balon organizasyonu , balon satışı qr kod iletişim bilgilerimiz ;adana-balon-satisi-qrcodeBalon organizasyon , Parti malzemesi satışı hizmet bölgelerimiz ;ADANA , ADIYAMAN , AĞRI , AFYON , AKSARAY , AMASYA , ANKARA , ANTALYA , ARDAHAN , ARTVİN , AYDIN , BALIKESİR , BARTIN , BATMAN , BAYBURT , BOLU , BURDUR , BURSA , BİLECİK , BİNGÖL , BİTLİS , ÇANAKKALE , ÇANKIRI , ÇORUM , DENİZLİ , DİYARBAKIR , DÜZCE , EDİRNE , ELAZIĞ , ERZURUM , ERZİNCAN , ESKİŞEHİR , GAZİANTEP , GÜMÜŞHANE , GİRESUN , HAKKARİ , HATAY , IĞDIR , KAHRAMANMARAŞ , KARABÜK , KARAMAN , KARS , KASTAMONU , KAYSERİ , KIBRIS , KIRIKKALE , KIRKLARELİ , KIRŞEHİR , KOCAELİ , KONYA , KİLİS , KÜTAHYA , MALATYA , MANİSA , MARDİN , MERSİN , MUĞLA , MUŞ , NEVŞEHİR , NİĞDE , ORDU , OSMANİYE , RİZE , SAKARYA , SAMSUN , SİNOP , SİVAS , SİİRT , TEKİRDAĞ , TOKAT , TRABZON , TUNCELİ , UŞAK , VAN , YALOVA , YOZGAT , İSPARTA , İSTANBUL , İZMİR , İZMİT , ZONGULDAK , ŞANLIURFA , ŞIRNAK VE TÜRKİYE NİN BU TÜM İL , İLÇE VE KÖYLERİNE KADAR HİZMET VERMEKTEYİZ.Balon ile ilgili bilgiler bölümümüz ;Ayaklı Tak:
Demir konsriksiyonlara balon dolaması yapılarak elde edilen portatif çalışmadır. Demonte edilerek yeri değiş
t
irilebilir.
Balon:

Hammaddesi lâtekstir. Malezya’da yetişen kauçuk ağacından elde edilir.Bitkisel bir ürün olduğu için canlı ve insan sağlığı için kesinlikle tehlikeli değildir.Oyun, reklam, promosyon gibi bir çok alanda kullanım imkanı bulur. Tarihte ilk balonlar hayvanların mesanelerinin şişirilmesi ile elde edilmiştir. Günümüz balonlarının ilk örneği 1800’lerde Michael Faraday tarafından icat edilmişse de günlük hayatta kullanıma geçmesi ancak 1930’larda gerçekleşebilmiştir.

Balon Boyutları:

6″ 9″ 12″ 27″ 45″
Çap 15 cm 25 cm 30 cm 70 cm 114 cm
Çevre 48 cm 79 cm 95 cm 220 cm 360 cm

Balon Uçurma:

Helyum gazı takviyesi yapılan 12″ balonların tülden dikilmiş filenin içerisine doldurulmasıyla elde edilir.

Balon Yağmuru:

12″ balonların tülden dikilmiş filenin içerisine doldurulmasıyla elde edilir.Balon yağmurunun olması için kapalı mekanlarda en az 4 metrelik yüksekliğe yerleştirilebilir.

Baskı Balonu:

Üzerine baskı yapılan balondur. Her boyut balon için baskı yapılabilmektedir.

Baskı Rengi:

Zemin (balon rengi) dahil olmak üzere 5 renk, dokümanın uygun olması durumunda nokta tram tekniğiyle 4 rengin üzerinde baskı yapılabilir.

Baskılı Balon:

Özel balon baskı makinesiyle serigraf baskı yapılan balon. Baskı rengi 4 renge kadar çıkabilir. Resim baskısı sadece tek renk yapılabilmektedir.

Çaça Balon:

Balon ucuna takılan ventili(siboplu) sayesinde eğlenceli bir oyuncak ve tanıtım ürünü olarak kullanılır.

Çepeçevre Baskı:

Balonun tüm yüzeyine baskı yapılmasıdır.Sadece tekrenk baskı yapılabilir.

Çift Yüz Baskı:
Balonun çift tarafına baskı yapılmasıdır.

Dekorasyon Balonu:

Balon dekorasyonunda kullanılan, baskı balonuna göre daha kalın ( ortalama 5 gr ) özel balondur.

El Konfetisi:

El ile çevirilerek ateşlenir ve konfeti çevreye yayılır. Tek kullanımlıktır.

El Pompası:

Balonun yoğun şişirilmeyeceği zamanlarda kullanılabilir. 1 balonun şişirilmesi için ortalama 20-25 kere pompalama yapmak gerekir.

Elektrikli Şişirici:

Balon şişirmek için özel üretilmiş komprosördür. Ortalama 1.5 kg olup,2 sn de bir balon şişirebilir.Elektrikle çalışır.

Fiyonk Balon:

6″ yada daha büyük ebatlardaki fyonklar için 9″ balonların aleminyum konsriksiyonlara dolaması yapılarak elde edilir.

Fly Tube:

Kukla insan şeklinde ve boru tipi olarak iki şekildedir.Paraşüt kumaşından elde edilir.Ortalama yüksekliği 6-7 metre arasındadır.Fanlıdır (1,5 kw elektrikle çalışır).

Folyo Balon:

Alüminyumdan elde edilen balonlardır. Standart baskılıdır(I Love You, Happy Birthday, ya da resim baskılı). Helyum gazı ile uçurulan folyo balonlar lateks balonlara göre daha uzun havada kalırlar. 5 gün üzerinde havada kalabilen folyo balon tekrar şişmeye elverişli yapısı ile hem estetik hem de kalıcıdır. Bu balonların ülkemizde henüz üretimi ve baskısı yoktur. İthal ürünleridir.

Fotoğraf Baskısı:

Doğum günü, sünnet, nişan yada düğünler gibi özel günleriniz için basılmasını istediğiniz fotoğrafınızı teslim ettikten 24 saat sonra fotoğraf baskılı balonlarınızı alabilirsiniz (Tek renk basılır. Siyah baskı olması tavsiye edilenidir).

Helyum Gazı:

Helyum periyodik cetvelinin birinci peryot 8A grubunda yer alan bir gaz olmakla birlikte hidrojenden sonra en hafif gazdır. Soygaz olduğu için tepkimeye girmez. Bu nedenle eylemsizdir. Kokusuz ve renksizdir. Hidrojen gibi yanıcı-patlayıcı olmadığı için oldukça güvenlidir.
Havadan hafif olması uçan balonlarda kullanılabilmesini sağlar. Evren’de hidrojenden sonra en çok bulunan ikinci element olmasına ve de dünya atmosferinde 1/200.000 oranında bulunmasına rağmen, sıvı havanın ayrımsal damıtılmasıyla (fractional distillation) elde edilemez.
Hi Float:

Uçan balonların ömrünü 3 kat arttıran bir yalıtım maddesidir. Uçan balonlarla ilgili etkinliklerin birkaç güne yayılacağı durumlarda kullanımı uygundur.

Jumbo Balon:

27″ (70 cm çap, 230 cm, çevre)
45″ (114 cm çap, 360 cm çevre)
27″ balonlar üzerine birbirine değmemek kaydıyla 4 renge kadar baskı yapılabilmektedir. Renkli baskılarda balonun 2 ya da 4 yüzüne, tek renklerde ise balonun her tarafına çepeçevre ters yada düz baskı yapılabilir.
Kalp Balon:

1-Kalp şeklinde olan lateks balondur.
2-Kalp şeklindeki bir aleminyum konsriksiyonun 6″ balonlarla dolaması yapılarak elde edilen üründür.

Kapı Takı:

Balon zincirden kapı girişlerine monte edilerek yapılır. Sabittir.

Konfeti Makinası:

CO2 (karbondioksit) Gazlı konfeti makinası, geniş alanları rengarenk konfetilerle doldururur.

Kup Çubuk:

Plastik aparattır. Şişirilen balonlar pratik bir şekilde kup çubuğa takılarak dağıtılır.

Kutlama Balonları:

Özel günlerle ilgili tasarlanmış ve o günle ilgili mesajın olduğu balonlar.

Lol Balon:

Kuyruğu olan,daha çok balondan duvar yada tünel oluşturulur.

Metalik Balon:

Metalik boya kullanılarak imal edilir.Pastel renkli balonlara göre daha serttir.İç mekan süslemelerinde tavsiye edilir.

Nazar Boncuğu:

Yuvarlak aleminyum konsriksiyonun gövdesi bantla yada balık ağıyla 6″ balonlarla örülmesiyle elde edilen üründür.

Papatya Balon:

4 adet 12″ balon ve 1 adet 6″ balone özel şekil verilerek elde edilir.

Punch Balon:

18″ ebatında olan punch balonun tepe kısmına lastik bağlıdır. Tek renk baskı yapılabilir.

Sütun Balon:

Balonlardan yapılan bir sütunun üstüne 27″ jumbo balon eklenerek elde edilir. 27″ jumbo balonun üstüne isteğe göre logo veya resim baskısı yapılabilir. Ortalama 2.5 metre yüksekliğinde olup portatiftir.

Şişme Maskot Adam:

Paraşüt kumaşından imal edilen şişme maskotun içinde ses yapmayan fanı vardır. 0.55 kw elektrikle çalışır.

Şişme Oyun Parkı:

İthal brandadan ürettiğimiz özel sipariş balonlardır. Gövdesine digital baskı yada folyo yapılabilir. 1,5 kw elektrikle çalışır. 365 gün,24 saat aralıksız çalışır. Balonun dikiş yerlerinden hava takviyesi yaptığından dolayı formatını kaybetmez. Sessiz fanlıdır.

Tek Yüz Baskı:

Balonun tek tarafına baskı yapılmasıdır.

Ters Baskı:

Balonun şişirilen kısmı yukarıda olduğunda baskının düz gözüktüğü baskı türüdür.

Uçan Balon:

İçerisine helyum gazı takviyesi yapılarak elde edilen balondur. Ortalama ömrü: 12″ balonda 8-15 saat, jumbo balonda 4 gün, PVC balonlarda 5-7 gün olarak hava şartlarına göre değişiklik göstermektedir.
Uçan balon yapımında yanıcı ve yakıcı etkisi olmayan helyum gazı kullanılır. Etkinliklerin vazgeçilmezlerindendir. Küçük-büyük tüm organizasyonlarınızda uçan balonları kullanabilirsiniz. Uçan balonların çocuklar için hiçbir zararı yoktur. Doğum günü süslemelerinde ve bebek odası süslemelerinde helyum gazlı uçan balonlarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Şık ve estetik uçan balon demtleri ile sevdiklerinizi etkileyin.
Uçan Balon Yapımı:

Uçan balon lâteks veya PVC zeplin balonlar helyum gazı ile şişirilerek elde edilir. Ortalama ömrü: 12 inç balonda 12 saat, jumbo balonda 4 gün, PVC zeplin balonda 5-7 gün olarak değişiklik göstermektedir. Eğlence, reklam, süsleme gibi bir çok alanda kullanım imkanı vardır.

Yer Balonları:

İthal brandadan ürettiğimiz özel sipariş balonlardır.Gövdesine digital baskı yapılabilir.0.55 kw elektrikle çalışır.365 gün,24 saat aralıksız çalışır.Balonun dikiş yerlerinden hava takviyesi yaptığından dolayı formatını kaybetmez.

Yol Takı:

Karşılama balonudur. İthal brandadan ürettiğimiz özel sipariş balonlardır. Digital baskı ya da folyo yapılabilir. Folyo uygulanan yol takları folyosu çıkarılarak farklı bir etkinlik için kullanılabilir. 0.55 kw elektrikle çalışır. 365 gün,24 saat aralıksız çalışır. Balonun dikiş yerlerinden hava takviyesi yaptığından dolayı formatını kaybetmez. Etkinlik alanın girişine kurulan yol takı etkinlik alanın fark edilmesiniz sağlar. Yol takı güzel görünümü ve büyük boyutuyla hem estetik hem de işlevseldir.
Yol takları elips veya kare olarak ürtilebilir. Çeşitli renklerde üretimi mümkündür. İhtiyaca göre kurulacak alanın özelliklerine göre özel şekiller de üretilebilinir.
a) Elips Yol Takı.
b) Kare Yol Takı.
Yürüme Yolu:

Gelin yolu olarak da adlandırılır.1 metrelik aleminyum konsriksiyonlara balon dolamasıyla elde edilir.Her bir yürüme yolunun arasından tül geçişleri de yapılabilir. Portatiftir.

Zeplin Balon:

Dev uçan reklam balonlarıdır. Zeplin balonlar büyük ebatlarından dolayı çok etkili bir reklam aracıdır ve markanızın görülmesini istediğiniz her yerde hemen dikkat çeker. Zeplin balonların, fuar alanlarında, açılışlarda, büyük kitlelere hitap eden toplantılarda geniş kullanım alanı vardır. Zeplin balonlar iç ve dış mekanlarda kullanıma müsaittir. Küre zeplin, kanatlı zeplin, ampul zeplin gibi çeşitleri mevcuttur. Zeplin balonlar uçuculuk özelliğini yitirdikten sonra da helyum gazı ile şişirilerek yeniden uçurulabilir.

Zincir Balon:

Dört adet balonun birbirine uçlarıyla bağlanması ve diğer balonlarında aynı şekilde art arda sıralanması sonucu elde edilen bir üründür.

 SÜTUN BALON
SÜSLEMESİ

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ :

0 544 929 08 35

0 505 394 29 32

    0 537 510 96 18

 FİYONK BALON
SÜSLEMESİ

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ :

0 544 929 08 35

0 505 394 29 32

    0 537 510 96 18

 SÜTUN BALON
SÜSLEMESİ

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ :

0 544 929 08 35

0 505 394 29 32

    0 537 510 96 18

 FİYONK BALON
SÜSLEMESİ

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ :

0 544 929 08 35

0 505 394 29 32

    0 537 510 96 18

Be the first to comment

Leave a comment